Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
niedziela 23 lipca 2017 | imieniny obchodzi: Bogna, Brygida, Apolinary
INFORMACJE OGÓLNE
SAMORZĄD TERYTORIALNY
GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI
KONKURSY, RANKINGI 2006 - 2010
GOSPODARKA
GOSPODARKA ODPADAMI
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE
KULTURA
EDUKACJA
SPORT
MIEJSKI KLUB SPORTOWY " SPÓJNIA"
HISTORIA MIEJSCOWOŚCI
TURYSTYKA
ROZWÓJ SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO
DNI OŚNA
OŚNO LUBUSKIE - WIDZIANE Z LOTU PTAKA
LINKI DO STRON INNYCH URZĘDÓW I INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z REGIONEM
PKS, PKP
  Ogłoszenia drobne
czytaj »
Katalog firm
i stowarzyszeń
Tutaj na pewno znajdziesz firmę lub stowarzyszenia które działają w obrębie naszego miasta.
Wejdź sprawdź.


Zapraszamy
 
Pogoda w Ośnie Lubuskim
 









 
  
Terminarz rozgrywek - runda wiosenna 2006/2007
  

Kolejka 16 - 10 marca 

Orzeł Międzyrzecz                       1-1    Tęcza Krosno Odrzańskie  10 marca
Lubuszanin Drezdenko                1-1      Błękitni Dobiegniew  10 marca
Łucznik Strzelce Krajeńskie         2-2     Unia Kunice (Żary)  10 marca
Czarni Żagań                               0-1      Lechia II Zielona Góra  10 marca
Czarni Witnica                         0-1     Spójnia Ośno Lubuskie  10 marca
                                                               Begier (82)
Promień Żary                               1-2      Ilanka Rzepin  10 marca, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą        1-0     MKS Nowe Miasteczko  10 marca
Carina Gubin                                0-0     Błękitni Toporów  10 marca

Tabela po 16 kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

16

43

46-16

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

16

36

27-14

3.

Ilanka Rzepin

16

29

21-13

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

16

28

22-19

5.

Czarni Witnica

16

27

26-20

6.

Czarni Żagań

16

23

26-17

7.

Promień Żary

16

22

28-22

8.

Lubuszanin Drezdenko

16

22

24-22

9.

Orzeł Międzyrzecz

16

20

22-28

10.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

16

19

16-20

11.

Błękitni Toporów

16

18

19-21

12.

Lechia II Zielona Góra

16

18

25-31

13.

Błękitni Dobiegniew

16

16

18-23

14.

MKS Nowe Miasteczko

16

15

11-35

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

16

13

13-36

16.

Carina Gubin

16

9

9-31



 Kolejka 17 - 17-18 marca 

Carina Gubin                         2-3    Orzeł Międzyrzecz  17 marca
Błękitni Toporów                   1-1    Celuloza Kostrzyn nad Odrą  18 marca
MKS Nowe Miasteczko          3-2    Promień Żary  17 marca
Ilanka Rzepin                        1-1    Czarni Witnica  17 marca
Spójnia Ośno Lubuskie   0-0   Czarni Żagań  17 marca
Lechia II Zielona Góra           5-0   Łucznik Strzelce Krajeńskie  17 marca
Unia Kunice (Żary)                4-0    Lubuszanin Drezdenko  17 marca
Błękitni Dobiegniew               1-0   Tęcza Krosno Odrzańskie 

Tabela po 17 kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

17

46

50-16

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

17

36

27-15

3.

Ilanka Rzepin

17

30

22-14

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

17

29

22-19

5.

Czarni Witnica

17

28

27-21

6.

Czarni Żagań

17

24

26-17

7.

Orzeł Międzyrzecz

17

23

25-30

8.

Promień Żary

17

22

30-25

9.

Lubuszanin Drezdenko

17

22

24-26

10.

Lechia II Zielona Góra

17

21

30-31

11.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

17

20

17-21

12.

Błękitni Toporów

17

19

20-22

13.

Błękitni Dobiegniew

17

19

19-23

14.

MKS Nowe Miasteczko

17

18

14-37

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

17

13

13-41

16.

Carina Gubin

17

9

       11-34


 

 Kolejka 18 - 24-25 marca 


Orzeł Międzyrzecz                              2-1          Błękitni Dobiegniew  24 marca
Tęcza Krosno Odrzańskie                   1-3          Unia Kunice (Żary)  24 marca
Lubuszanin Drezdenko                       1-2          Lechia II Zielona Góra  25 marca
Łucznik Strzelce Krajeńskie       0-4         Spójnia Ośno Lubuskie  24 marca
Czarni Żagań                                      2-0         Ilanka Rzepin  24 marca
Czarni Witnica                                    3-0         MKS Nowe Miasteczko  24 marca
Promień Żary                                      2-1         Błękitni Toporów  24 marca
Celuloza Kostrzyn nad Odrą              1-0         Carina Gubin  24 marca

Tabela po 18 kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

18

49

53-17

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

18

36

28-18

3.

Spójnia Ośno Lubuskie

18

32

27-19

4.

Czarni Witnica

18

31

30-21

5.

Ilanka Rzepin

18

30

22-16

6.

Czarni Żagań

18

27

28-17

7.

Orzeł Międzyrzecz

18

26

27-31

8.

Promień Żary

18

25

32-26

9.

Lechia II Zielona Góra

18

24

32-32

10.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

18

23

18-21

11.

Lubuszanin Drezdenko

18

22

25-28

12.

Błękitni Toporów

18

19

21-24

13.

Błękitni Dobiegniew

18

19

20-25

14.

MKS Nowe Miasteczko

18

18

14-32

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

18

13

13-46

16.

Carina Gubin

18

9

       11-35


 

 Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia 


Celuloza Kostrzyn nad Odrą          1-1       Orzeł Międzyrzecz  31 marca
Carina Gubin                                  0-1       Promień Żary  31 marca
Błękitni Toporów                            3-2       Czarni Witnica  1 kwietnia
MKS Nowe Miasteczko                   1-1       Czarni Żagań  31 marca
Ilanka Rzepin                                 1-0       Łucznik Strzelce Krajeńskie  31 marca
Spójnia Ośno Lubuskie                   1-2       Lubuszanin Drezdenko  31 marca
Lechia II Zielona Góra                    2-2       Tęcza Krosno Odrzańskie  31 marca
Unia Kunice (Żary)                         2-2       Błękitni Dobiegniew  31 marca

Tabela po 19 kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

19

50

55-19

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

19

37

30-20

3.

Ilanka Rzepin

19

33

23-16

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

19

32

28-21

5.

Czarni Witnica

19

31

32-24

6.

Promień Żary

19

28

33-26

7.

Czarni Żagań

19

28

29-18

8.

Orzeł Międzyrzecz

19

27

28-32

9.

Lechia II Zielona Góra

19

25

34-34

10.

Lubuszanin Drezdenko

19

25

27-29

11.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

19

24

19-22

12.

Błękitni Toporów

19

22

24-26

13.

Błękitni Dobiegniew

19

20

22-27

14.

MKS Nowe Miasteczko

19

19

22-33

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

19

13

13-46

16.

Carina Gubin

19

9

11-36


 Kolejka 20 - 7 kwietnia 

Orzeł Międzyrzecz                       2-3     Unia Kunice (Żary)  7 kwietnia
Błękitni Dobiegniew                     4-0     Lechia II Zielona Góra  7 kwietnia
Tęcza Krosno Odrzańskie    2-0    Spójnia Ośno Lubuskie  7 kwietnia
Lubuszanin Drezdenko                0-4    Ilanka Rzepin  7 kwietnia
Łucznik Strzelce Krajeńskie         0-0    MKS Nowe Miasteczko  7 kwietnia
Czarni Żagań                               1-1    Błękitni Toporów  7 kwietnia
Czarni Witnica                             2-0    Carina Gubin  7 kwietnia
Promień Żary                               1-1   Celuloza Kostrzyn nad Odrą  7 kwietnia

Tabela po 20  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

20

53

58-21

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

20

40

32-20

3.

Ilanka Rzepin

20

36

27-16

4.

Czarni Witnica

20

34

34-24

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

20

32

27-23

6.

Czarni Żagań

20

29

30-19

7.

Promień Żary

20

29

34-27

8.

Orzeł Międzyrzecz

20

27

30-35

9.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

20

25

20-23

10.

Lechia II Zielona Góra

20

25

34-38

11.

Lubuszanin Drezdenko

20

25

27-33

12.

Błękitni Dobiegniew

20

23

26-27

13.

Błękitni Toporów

20

23

24-27

14.

MKS Nowe Miasteczko

20

20

22-33

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

20

14

13-46

16.

Carina Gubin

20

9

11-38


 Kolejka 21 - 14-15 kwietnia 


Promień Żary                          1-2    Orzeł Międzyrzecz  14 kwietnia
Celuloza Kostrzyn nad Odrą   0-2   Czarni Witnica  14 kwietnia,
Carina Gubin                           1-1   Czarni Żagań  14 kwietnia, 
Błękitni Toporów                     0-2   Łucznik Strzelce Krajeńskie  15 kwietnia, 
MKS Nowe Miasteczko            4-2    Lubuszanin Drezdenko  14 kwietnia,
Ilanka Rzepin                          2-0   Tęcza Krosno Odrzańskie  14 kwietnia, 
Spójnia Ośno Lubuskie     2-1   Błękitni Dobiegniew  bramki: Dobras, Szczotko - Skinder
Lechia II Zielona Góra             0-1   Unia Kunice (Żary)  15 kwietnia,

Tabela po 21  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

21

56

59-21

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

21

40

32-22

3.

Ilanka Rzepin

21

39

29-16

4.

Czarni Witnica

21

37

36-24

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

21

35

29-24

6.

Czarni Żagań

21

30

31-20

7.

Orzeł Międzyrzecz

21

30

32-36

8.

Promień Żary

21

29

35-29

9.

Lechia II Zielona Góra

21

25

34-39

10.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

21

25

20-25

11.

Lubuszanin Drezdenko

21

25

29-37

12.

Błękitni Dobiegniew

21

23

27-29

13.

Błękitni Toporów

21

23

24-29

14.

MKS Nowe Miasteczko

21

23

26-35

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

21

17

16-46

16.

Carina Gubin

21

10

12-39


 Kolejka 22 - 21-22 kwietnia 

Orzeł Międzyrzecz                  2-1   Lechia II Zielona Góra  21 kwietnia
Unia Kunice (Żary)            4-1  Spójnia Ośno Lubuskie  21 kwietnia
Błękitni Dobiegniew                 0-0  Ilanka Rzepin  21 kwietnia
Tęcza Krosno Odrzańskie       3-2   MKS Nowe Miasteczko  21 kwietnia
Lubuszanin Drezdenko            2-1   Błękitni Toporów  22 kwietnia
Łucznik Strzelce Krajeńskie     1-2   Carina Gubin  21 kwietnia
Czarni Żagań                           3-2   Celuloza Kostrzyn nad Odrą  21 kwietnia
Czarni Witnica                         0-1   Promień Żary  21 kwietnia

Tabela po 22  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

22

59

63-22

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

22

43

35-24

3.

Ilanka Rzepin

22

40

29-16

4.

Czarni Witnica

22

37

36-25

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

22

35

30-28

6.

Czarni Żagań

22

33

34-22

7.

Orzeł Międzyrzecz

22

33

34-37

8.

Promień Żary

22

32

36-29

9.

Lubuszanin Drezdenko

22

28

31-38

10.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

22

25

22-28

11.

Lechia II Zielona Góra

22

25

35-41

12.

Błękitni Dobiegniew

22

24

27-29

13.

Błękitni Toporów

22

23

26-31

14.

MKS Nowe Miasteczko

22

23

28-38

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

22

17

16-48

16.

Carina Gubin

22

13

14-40


 Kolejka 23 - 28 kwietnia 

Czarni Witnica                         1-2   Orzeł Międzyrzecz  28 kwietnia
Promień Żary                           2-0   Czarni Żagań  28 kwietnia
Celuloza Kostrzyn nad Odrą    0 0-  Łucznik Strzelce Krajeńskie  28 kwietnia
Carina Gubin                            1-1   Lubuszanin Drezdenko  28 kwietnia
Błękitni Toporów                      1-0   Tęcza Krosno Odrzańskie  28 kwietnia
MKS Nowe Miasteczko              0-0   Błękitni Dobiegniew  28 kwietnia
Ilanka Rzepin                           1-1   Unia Kunice (Żary)  28 kwietnia
Spójnia Ośno Lubuskie      2-1   Lechia II Zielona Góra  28 kwietnia


Tabela po 23  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

23

60

64-23

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

23

43

35-25

3.

Ilanka Rzepin

23

41

30-17

4.

Czarni Witnica

23

37

31-27

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

23

38

32-29

6.

Orzeł Międzyrzecz

23

36

36-38

7.

Promień Żary

23

35

38-29

8.

Czarni Żagań

23

33

34-24

9.

Lubuszanin Drezdenko

23

29

32-39

10.

Błękitni Toporów

23

26

27-31

11.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

23

26

22-28

12.

Błękitni Dobiegniew

23

25

27-29

13.

Lechia II Zielona Góra

23

25

36-43

14.

MKS Nowe Miasteczko

23

24

28-38

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

23

18

16-48

16.

Carina Gubin

23

14

15-41


 Kolejka 24 - 5-6 maja 

Orzeł Międzyrzecz           1-1     Spójnia Ośno Lubuskie  5 maja
Lechia II Zielona Góra           2-0      Ilanka Rzepin  6 maja
Unia Kunice (Żary)                2-0      MKS Nowe Miasteczko  5 maja
Błękitni Dobiegniew               4-2      Błękitni Toporów  5 maja
Tęcza Krosno Odrzańskie      2-0     Carina Gubin  5 maja
Lubuszanin Drezdenko          1-1     Celuloza Kostrzyn nad Odrą  6 maja
Łucznik Strzelce Krajeńskie   1-3      Promień Żary  5 maja
Czarni Żagań                         1-1     Czarni Witnica  5 maja

Tabela po 24  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

24

63

66-23

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

24

46

37-15

3.

Ilanka Rzepin

24

41

30-19

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

24

39

33-30

5.

Promień Żary

24

38

41-30

6.

Czarni Witnica

24

38

38-28

7.

Orzeł Międzyrzecz

24

37

37-39

8.

Czarni Żagań

24

34

35-25

9.

Lubuszanin Drezdenko

24

30

33-40

10.

Błękitni Dobiegniew

24

28

31-31

11.

Lechia II Zielona Góra

24

28

38-43

12.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

24

27

23-29

13.

Błękitni Toporów

24

26

29-35

14.

MKS Nowe Miasteczko

24

24

28-40

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

24

18

17-51

16.

Carina Gubin

24

14

15-43


 Kolejka 25 - 12-13 maja 

Czarni Żagań                          0-0    Orzeł Międzyrzecz  12 maja
Czarni Witnica                        4-0    Łucznik Strzelce Krajeńskie  12 maja
Promień Żary                          3-1    Lubuszanin Drezdenko  12 maja
Celuloza Kostrzyn nad Odrą  2-2    Tęcza Krosno Odrzańskie  12 maja
Carina Gubin                          2-5     Błękitni Dobiegniew  12 maja
Błękitni Toporów                    1-1     Unia Kunice (Żary)  13 maja
MKS Nowe Miasteczko           0-1      Lechia II Zielona Góra  12 maja
Ilanka Rzepin                    3-0     Spójnia Ośno Lubuskie  12 maja


Tabela po 25  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

25

64

67-24

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

25

47

39-17

3.

Ilanka Rzepin

25

44

33-19

4.

Czarni Witnica

25

41

42-28

5.

Promień Żary

25

41

44-31

6.

Spójnia Ośno Lubuskie

25

39

33-33

7.

Orzeł Międzyrzecz

25

38

37-39

8.

Czarni Żagań

25

35

35-25

9.

Błękitni Dobiegniew

 

25

31

36-33

10.

Lechia II Zielona Góra

25

31

39-43

11.

Lubuszanin Drezdenko

25

30

34-43

12.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

25

28

25-31

13.

Błękitni Toporów

25

27

30-36

14.

MKS Nowe Miasteczko

25

24

28-41

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

25

18

17-55

16.

Carina Gubin

25

14

17-48

 Kolejka 26 - 19-20 maja 

Orzeł Międzyrzecz               1-1            Ilanka Rzepin  19 maja,
Spójnia Ośno Lubuskie        3 -0           MKS Nowe Miasteczko  19 maja,
Lechia II Zielona Góra         6 - 0          Błękitni Toporów  20 maja,
Unia Kunice (Żary)               5 - 1           Carina Gubin  19 maja,
Tęcza Krosno Odrzańskie     0-1           Promień Żary  19 maja,
Lubuszanin Drezdenko         0 -3          Czarni Witnica  20 maja,
Łucznik Strzelce Krajeńskie  1-0            Czarni Żagań  19 maja,


Tabela po 26  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

26

67

72-25

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

26

47

39-18

3.

Ilanka Rzepin

26

45

34-20

4.

Czarni Witnica

26

44

45-28

5.

Promień Żary

26

44

45-31

6.

Spójnia Ośno Lubuskie

26

42

36-33

7.

Orzeł Międzyrzecz

26

39

38-40

8.

Czarni Żagań

26

35

35-26

9.

Błękitni Dobiegniew

26

34

40-36

10.

Lechia II Zielona Góra

26

34

45-43

11.

Lubuszanin Drezdenko

26

30

34-46

12.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

26

28

28-35

13.

Błękitni Toporów

26

27

30-36

14.

MKS Nowe Miasteczko

26

24

28-44

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

26

21

18-55

16.

Carina Gubin

26

14

18-53



 Kolejka 27 - 26-27 maja 

Łucznik Strzelce Krajeńskie     0-4    Orzeł Międzyrzecz  26 maja
Czarni Żagań                          0-2     Lubuszanin Drezdenko  26 maja
Czarni Witnica                        1-0     Tęcza Krosno Odrzańskie  26 maja
Promień Żary                          0-0     Błękitni Dobiegniew  26 maja
Celuloza Kostrzyn nad Odrą   0-1     Unia Kunice (Żary)  26 maja
Carina Gubin                           0-3     Lechia II Zielona Góra  26 maja
Błękitni Toporów               6-2     Spójnia Ośno Lubuskie  27 maja
MKS Nowe Miasteczko            1-2      Ilanka Rzepin  26 maja


Tabela po 27  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

27

70

73-25

2.

Ilanka Rzepin

27

48

36-21

3.

Czarni Witnica

27

47

46-28

4.

Tęcza Krosno Odrzańskie

27

47

39-29

5.

Promień Żary

27

45

45-31

6.

Orzeł Międzyrzecz

27

42

42-40

7.

Spójnia Ośno Lubuskie

27

42

38-39

8.

Lechia II Zielona Góra

27

37

48-43

9.

Czarni Żagań

27

35

35-28

10.

Błękitni Dobiegniew

27

35

40-36

11.

Lubuszanin Drezdenko

27

33

36-46

12.

Błękitni Toporów

27

30

36-38

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

27

28

28-36

14.

MKS Nowe Miasteczko

27

24

29-46

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

27

21

18-59

16.

Carina Gubin

27

14

18-56


 Kolejka 28 - 2-3 czerwca 

Orzeł Międzyrzecz              3-3    MKS Nowe Miasteczko  2 czerwca,
Ilanka Rzepin                      3-0    Błękitni Toporów  2 czerwca,
Spójnia Ośno Lubuskie        4-0   Carina Gubin  2 czerwca,
Lechia II Zielona Góra         2-1   Celuloza Kostrzyn nad Odrą  3 czerwca,
Unia Kunice (Żary)              1-0    Promień Żary  2 czerwca
Błękitni Dobiegniew             1-2   Czarni Witnica  2 czerwca
Tęcza Krosno Odrzańskie    2-4   Czarni Żagań  2 czerwca
Lubuszanin Drezdenko        1-1   Łucznik Strzelce Krajeńskie  3 czerwca,

Tabela po 28  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

28

73

74-25

2.

Ilanka Rzepin

28

51

39-21

3.

Czarni Witnica

28

50

48-29

4.

Tęcza Krosno Odrzańskie

28

47

41-33

5.

Promień Żary

28

45

45-32

6.

Spójnia Ośno Lubuskie

28

45

42-39

7.

Orzeł Międzyrzecz

28

43

45-43

8.

Lechia II Zielona Góra

28

40

50-44

9.

Czarni Żagań

28

38

39-28

10.

Błękitni Dobiegniew

28

35

41-38

11.

Lubuszanin Drezdenko

28

34

35-47

12.

Błękitni Toporów

28

30

36-49

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

28

28

29-38

14.

MKS Nowe Miasteczko

28

25

32-49

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

28

22

19-60

16.

Carina Gubin

28

14

18-60



  Kolejka 30 - 10 czerwca 


Orzeł Międzyrzecz                3-0     Błękitni Toporów  10 czerwca
MKS Nowe Miasteczko          2-3     Carina Gubin  10 czerwca
Ilanka Rzepin                        2-2     Celuloza Kostrzyn nad Odrą  10 czerwca
Spójnia Ośno Lubuskie   3-1     Promień Żary  10 czerwca
Lechia II Zielona Góra           4-4     Czarni Witnica  10 czerwca
Unia Kunice (Żary)                4-0     Czarni Żagań  10 czerwca
Błękitni Dobiegniew               1-2     Łucznik Strzelce Krajeńskie  10 czerwca
Tęcza Krosno Odrzańskie      5-2     Lubuszanin Drezdenko  10 czerwca

Tabela po 30  kolejce

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

30

79

81-27

2.

Ilanka Rzepin

30

55

45-25

3.

Czarni Witnica

30

51

54-34

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

30

51

49-40

5.

Tęcza Krosno Odrzańskie

30

50

46-36

6.

Orzeł Międzyrzecz

30

49

51-44

7.

Promień Żary

30

46

47-36

8.

Lechia II Zielona Góra

30

42

55-49

9.

Czarni Żagań

30

38

39-33

10.

Błękitni Dobiegniew

30

38

43-40

11.

Lubuszanin Drezdenko

30

34

38-55

12.

Błękitni Toporów

30

30

36-54

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

30

29

31-44

14.

MKS Nowe Miasteczko

30

28

36-52

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

30

28

22-61

16.

Carina Gubin

30

17

23-66

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  
Maillista
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
  
Online: 4 odwiedzin: 2946835 top
Strona główna | Mapa | BIP |
© 2008 - 2017 Ośno Lubuskie. All rights reserved
Czas generowania strony : 1.01 sek.