Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
sobota 25 listopada 2017 | imieniny obchodzi: Katarzyna, Erazm, Klemens
INFORMACJE OGÓLNE
SAMORZĄD TERYTORIALNY
GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI
KONKURSY, RANKINGI 2006 - 2010
GOSPODARKA
GOSPODARKA ODPADAMI
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE
KULTURA
EDUKACJA
SPORT
MIEJSKI KLUB SPORTOWY " SPÓJNIA"
HISTORIA MIEJSCOWOŚCI
TURYSTYKA
ROZWÓJ SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO
DNI OŚNA
OŚNO LUBUSKIE - WIDZIANE Z LOTU PTAKA
LINKI DO STRON INNYCH URZĘDÓW I INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z REGIONEM
PKS, PKP
  Ogłoszenia drobne
czytaj »
Katalog firm
i stowarzyszeń
Tutaj na pewno znajdziesz firmę lub stowarzyszenia które działają w obrębie naszego miasta.
Wejdź sprawdź.


Zapraszamy
 
Pogoda w Ośnie Lubuskim
 









 
  
Terminarz rozgrywek - runda jesienna 2006/2007
  

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 


Tęcza Krosno Odrzańskie    3-0    Orzeł Międzyrzecz  12 sierpnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew             1-2     Lubuszanin Drezdenko  12 sierpnia, 17:00
Unia Kunice (Żary)               6-1    Łucznik Strzelce Krajeńskie  12 sierpnia, 17:00
Lechia II Zielona Góra          0-3    Czarni Żagań  9 sierpnia, 17:30

Spójnia Ośno Lubuskie  3-1    Czarni Witnica  12 sierpnia, 17:00 
Krzysztof Możdżeń 56, 58, Przemysław Begier 62 - Michał Zakryszko 12

Ilanka Rzepin                      2-2      Promień Żary  12 sierpnia, 16:00
MKS Nowe Miasteczko        2-1      Celuloza Kostrzyn nad Odrą  12 sierpnia, 17:00 
Błękitni Toporów                 5-0      Carina Gubin  13 sierpnia, 17:00 

Tabela po pierwszej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

1

3

6-1

2.

Błękitni Toporów

1

3

5-0

3.

Tęcza Krosno Odrzańskie

1

3

3-0

 

Czarni Żagań

1

3

3-0

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

1

3

3-1

6.

MKS Nowe Miasteczko

1

3

2-1

 

Lubuszanin Drezdenko

1

3

2-1

8.

Promień Żary

1

1

2-2

9.

Ilanka Rzepin

1

1

2-2

10.

Błękitni Dobiegniew

1

0

1-2

 

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

1

0

1-2

12.

Czarni Witnica

1

0

1-3

13.

Lechia II Zielona Góra

1

0

0-3

 

Orzeł Międzyrzecz

1

0

0-3

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

1

0

1-6

16.

Carina Gubin

1

0

0-5

 

Kolejka 2 - 15 sierpnia 


Orzeł Międzyrzecz                    1-0    Carina Gubin  15 sierpnia, 18:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą     1-1    Błękitni Toporów  15 sierpnia, 17:00  
Promień Żary                              -       MKS Nowe Miasteczko  6 września przełożony
Czarni Witnica                           0-1    Ilanka Rzepin  15 sierpnia, 17:00

Czarni Żagań  1-1 Spójnia Ośno Lubuskie  15 sierpnia, 17:00
Adrian Mikituk 6 - Rafał Cipiński 48

Łucznik Strzelce Krajeńskie       3-1    Lechia II Zielona Góra  15 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Drezdenko              0-3    Unia Kunice (Żary)  15 sierpnia, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie          3-0    Błękitni Dobiegniew  15 sierpnia, 16:00
 

Tabela po drugiej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

 Unia Kunice (Żary)

2

6

9-1

2.

 Tęcza Krosno Odrzańskie

2

6

6-0

3.

 Czarni Żagań

2

4

4-1

4.

 Spójnia Ośno Lubuskie

2

4

4-2

5.

 Błękitni Toporów

2

4

6-1

6.

 Ilanka Rzepin

2

4

3-2

7.

 MKS Nowe Miasteczko

1

3

2-1

8.

 Lubuszanin Drezdenko

2

3

2-4

9.

 Orzeł Międzyrzecz

2

3

1-3

10.

 Łucznik Strzelce Krajeńskie

2

3

4-7

11.

 Promień Żary

1

1

2-2

12.

 Celuloza Kostrzyn nad Odrą

2

1

2-3

13.

 Czarni Witnica

2

0

1-4

14.

 Błękitni Dobiegniew

2

0

1-5

15.

 Lechia II Zielona Góra

2

0

1-6

16.

 Carina Gubin

2

0

0-6

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia 


Błękitni Dobiegniew          1-0       Orzeł Międzyrzecz  19 sierpnia, 17:00
Unia Kunice (Żary)            0-1      Tęcza Krosno Odrzańskie  19 sierpnia, 17:00 
Lechia II Zielona Góra      3-2       Lubuszanin Drezdenko  20 sierpnia, 17:00 

Spójnia Ośno Lubuskie  3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie  19 sierpnia, 17:00
Przemysław Begier 3, Kacper Nowicki 38, Krzysztof Możdżeń 54

Ilanka Rzepin                    0-0      Czarni Żagań  19 sierpnia, 16:00 
MKS Nowe Miasteczko      2-3      Czarni Witnica  19 sierpnia, 17:00 
Błękitni Toporów               0-2      Promień Żary  20 sierpnia, 17:00 
Carina Gubin                     0-1      Celuloza Kostrzyn nad Odrą  19 sierpnia, 17:00

Tabela po trzeciej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Tęcza Krosno Odrzańskie

3

9

7-0

2.

 Spójnia Ośno Lubuskie

3

7

7-2

3.

 Unia Kunice (Żary)

3

6

9-2

4.

 Czarni Żagań

3

5

4-1

5.

 Ilanka Rzepin

3

5

3-2

6.

Promień Żary

2

4

4-2

7.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

3

4

3-3

8.

 Błękitni Toporów

3

4

6-3

9.

 Łucznik Strzelce Krajeńskie

3

3

4-10

10.

Czarni Witnica

3

3

4-6

11.

 Lubuszanin Drezdenko

3

3

4-7

12.

 Błękitni Dobiegniew

3

3

2-5

13.

 Lechia II Zielona Góra

3

3

4-8

14.

 MKS Nowe Miasteczko

2

3

4-4

15.

 Orzeł Międzyrzecz

3

3

1-4

16.

 Carina Gubin

3

0

0-7

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia 


Orzeł Międzyrzecz                2-1        Celuloza Kostrzyn nad Odrą  26 sierpnia, 18:00 
Promień Żary                        1-1        Carina Gubin  26 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica                      4-2         Błękitni Toporów  26 sierpnia, 17:00
Czarni Żagań                        2-1         MKS Nowe Miasteczko  26 sierpnia, 17:00 
Łucznik Strzelce Krajeńskie  1-3         Ilanka Rzepin  26 sierpnia, 14:00

Lubuszanin Drezdenko         2-3         Spójnia Ośno Lubuskie  26 sierpnia, 17:00
Daniel Moroz 3, 47 - Kacper Nowicki 20, 63, Krzysztof Możdżeń 42

Tęcza Krosno Odrzańskie     3-1        Lechia II Zielona Góra  26 sierpnia, 17:00 
Błękitni Dobiegniew              1-2        Unia Kunice (Żary)  26 sierpnia, 17:00

Tabela po czwartej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Tęcza Krosno Odrzańskie

4

12

10-1

2.

 Spójnia Ośno Lubuskie

4

10

10-4

3.

 Unia Kunice (Żary)

4

9

11-3

4.

 Czarni Żagań

4

8

6-2

5.

 Ilanka Rzepin

4

8

6-3

6.

Czarni Witnica

4

6

8-8

7.

Orzeł Międzyrzecz

4

6

3-5

8.

Promień Żary

3

5

5-3

9.

Błękitni Toporów 

4

4

8-7

10.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

4

4

4-5

11.

Łucznik Strzelce Krajeńskie 

4

3

5-13

12.

Lubuszanin Drezdenko

4

3

6-10

13.

 Lechia II Zielona Góra

4

3

5-11

14.

 MKS Nowe Miasteczko

3

3

5-6

15.

 Błękitni Dobiegniew

4

3

3-7

16.

 Carina Gubin

4

1

1-8

Kolejka 5 - 2-3 września 

Unia Kunice (Żary)                5-2          Orzeł Międzyrzecz  2 września
Lechia II Zielona Góra           3-2          Błękitni Dobiegniew  3 września
Spójnia Ośno Lubuskie   1-0          Tęcza Krosno Odrzańskie  2 września
Krzysztof Możdżeń 32
Ilanka Rzepin                         0-0          Lubuszanin Drezdenko  2 września
MKS Nowe Miasteczko           2-0          Łucznik Strzelce Krajeńskie  2 września
Błękitni Toporów                    1-2          Czarni Żagań  3 września
Carina Gubin                          1-0          Czarni Witnica  2 września
Celuloza Kostrzyn nad Odrą  2-5          Promień Żary  2 września

Tabela po piątej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Spójnia Ośno Lubuskie

5

13

11-4

2.

 Tęcza Krosno Odrzańskie

5

12

10-2

3.

 Unia Kunice (Żary)

5

12

16-5

4.

 Czarni Żagań

5

11

8-3

5.

 Ilanka Rzepin

5

9

6-3

6.

Promień Żary

4

8

10-5

7.

Czarni Witnica

5

6

8-9

8.

Lechia II Zielona Góra

5

6

8-13

9.

Orzeł Międzyrzecz

5

6

5-10

10.

MKS Nowe Miasteczko

4

6

7-6

11.

Błękitni Toporów 

5

4

9-9

12.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

5

4

6-10

13.

Lubuszanin Drezdenko

5

4

6-10

14.

Carina Gubin

5

4

2-8

15.

 Błękitni Dobiegniew

5

3

5-10

16.

 Łucznik Strzelce Krajeńskie 

5

3

5-15

 Kolejka 6 - 9-10 września 

Orzeł Międzyrzecz               4-1           Promień Żary  9 września
Czarni Witnica                     1-1           Celuloza Kostrzyn nad Odrą  9 września
Czarni Żagań                       3-0           Carina Gubin  9 września
Łucznik Strzelce Krajeńskie  0-2           Błękitni Toporów  9 września
Lubuszanin Drezdenko         3-0          MKS Nowe Miasteczko  9 września
Tęcza Krosno Odrzańskie     1-0          Ilanka Rzepin  9 września
Błękitni Dobiegniew        3-1         Spójnia Ośno Lubuskie  9 września
Kaszaraba, Ryżyk, Jaskólski -Możdżeń
Unia Kunice (Żary)  3-1 Lechia II Zielona Góra  9 września

Tabela po szóstej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

6

15

20-6

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

6

15

11-2

3.

Spójnia Ośno Lubuskie

6

13

12-7

4.

Czarni Żagań

6

11

11-3

5.

Promień Żary

6

11

13-9

6.

Ilanka Rzepin

6

9

6-4

7.

Orzeł Międzyrzecz

6

9

9-12

8.

Błękitni Toporów

6

7

11-9

9.

Czarni Witnica

6

7

9-10

 

Lubuszanin Drezdenko

6

7

9-10

11.

MKS Nowe Miasteczko

6

6

7-11

12.

Błękitni Dobiegniew

6

6

8-11

13.

Lechia II Zielona Góra

6

6

9-16

14.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

6

5

7-11

15.

Carina Gubin

6

4

2-11

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

6

3

5-17



 Kolejka 7 - 16-17 września 

Lechia II Zielona Góra             1-1        Orzeł Międzyrzecz  17 września,
Spójnia Ośno Lubuskie            2-3        Unia Kunice (Żary)  16 września
Cipiński,Drozdowski T. - Czeremurzyński, Styś, Pirszel
Ilanka Rzepin                          2-1        Błękitni Dobiegniew  16 września
MKS Nowe Miasteczko             0-1        Tęcza Krosno Odrzańskie  16 września
Błękitni Toporów                     1-3        Lubuszanin Drezdenko  17 września
Carina Gubin                           3-0        Łucznik Strzelce Krajeńskie  17 września
Celuloza Kostrzyn nad Odrą    1-1       Czarni Żagań  16 września
Promień Żary                           1-2        Czarni Witnica  16 września

Tabela po siódmej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

7

18

23-8

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

7

18

12-2

3.

Spójnia Ośno Lubuskie

7

13

14-10

4.

Czarni Żagań

7

12

12-4

5.

Ilanka Rzepin

7

12

9-5

6.

Promień Żary

7

11

14-11

7.

Lubuszanin Drezdenko

7

10

12-11

8.

Czarni Witnica

7

10

11-11

9.

Orzeł Międzyrzecz

7

10

10-13

10.

Błękitni Toporów

7

7

12-12

11.

Carina Gubin

7

7

5-11

12.

Lechia II Zielona Góra

7

7

10-17

13.

MKS Nowe Miasteczko

7

6

7-12

14.

Błękitni Dobiegniew

7

6

9-13

15.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

7

6

8-12

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

7

3

5-20



 Kolejka 8 - 23-24 września 


Orzeł Międzyrzecz                        0 - 2           Czarni Witnica  23 września, 16:00
Czarni Żagań                                1 - 1            Promień Żary  23 września, 17:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie          1 - 0           Celuloza Kostrzyn nad Odrą  23 września, 16:00
Lubuszanin Drezdenko                 2 - 0           Carina Gubin  23 września, 16:00
Tęcza Krosno Odrzańskie             2 - 0           Błękitni Toporów  23 września, 16:00
Błękitni Dobiegniew                      3 - 2           MKS Nowe Miasteczko  23 września, 17:00
Unia Kunice (Żary)                        2 - 1           Ilanka Rzepin  23 września, 17:00
Lechia II Zielona Góra            2 - 0           Spójnia Ośno Lubuskie  24 września, 16:00

Tabela po ósmej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

8

21

25-9

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

8

21

14-2

3.

Czarni Żagań

8

16

13-5

4.

Lubuszanin Drezdenko

8

13

14-11

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

8

13

14-12

6.

Czarni Witnica

8

13

13-11

7.

Promień Żary

8

12

15-12

8.

Ilanka Rzepin

8

12

9-7

9.

Orzeł Międzyrzecz

8

10

10-13

10.

Lechia II Zielona Góra

8

10

12-17

11.

Błękitni Dobiegniew

8

9

12-15

12.

Błękitni Toporów

8

7

12-14

13.

Carina Gubin

8

7

5-13

14.

MKS Nowe Miasteczko

7

6

7-12

15.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

8

6

8-13

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

8

6

6-20

 


 Kolejka 9 - 30 września-1 października 

Spójnia Ośno Lubuskie          3-2          Orzeł Międzyrzecz  30 września
Begier (11,19), Możdżeń(44) - Połomka, Sobczak
Ilanka Rzepin                               1-1            Lechia II Zielona Góra  30 września
MKS Nowe Miasteczko                 2-4            Unia Kunice (Żary)  30 września
Błękitni Toporów                          1-1            Błękitni Dobiegniew  1 października
Carina Gubin                                1-3            Tęcza Krosno Odrzańskie  30 września
Celuloza Kostrzyn nad Odrą        1-1            Lubuszanin Drezdenko  30 września
Promień Żary                               3-0            Łucznik Strzelce Krajeńskie  30 września
Czarni Witnica                             2-0            Czarni Żagań  30 września 

Tabela po dziewiątej  kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

9

24

29-11

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

9

24

17-3

3.

Czarni Żagań

9

16

13-7

4.

Czarni Witnica

9

16

15-11

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

9

16

17-14

6.

Promień Żary

9

15

18-12

7.

Lubuszanin Drezdenko

9

14

15-12

8.

Ilanka Rzepin

9

13

10-8

9.

Lechia II Zielona Góra

9

11

13-18

10.

Błękitni Dobiegniew

9

10

13-16

11.

Orzeł Międzyrzecz

9

10

12-18

12.

Błękitni Toporów

9

8

13-15

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

9

7

9-14

14.

Carina Gubin

9

7

6-16

15.

MKS Nowe Miasteczko

9

6

11-19

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

9

6

6-23



 Kolejka 10 - 7-8 października 


Orzeł Międzyrzecz                  2-1          Czarni Żagań  7 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie    0-2           Czarni Witnica  7 października, 16:00
Lubuszanin Drezdenko           2-1           Promień Żary  7 października, 15:00
Tęcza Krosno Odrzańskie       1-1          Celuloza Kostrzyn nad Odrą  7 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew                1-0          Carina Gubin  7 października, 16:00
Unia Kunice (Żary)                  3-1          Błękitni Toporów  7 października, 16:00
Lechia II Zielona Góra            1-3           MKS Nowe Miasteczko  8 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie    0-0          Ilanka Rzepin  7 października, 15:00

 Tabela po dziesiątej  kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

10

27

32-12

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

10

25

18-4

3.

Czarni Żagań

10

19

15-7

4.

Czarni Witnica

10

19

17-11

5.

Lubuszanin Drezdenko

10

17

17-12

6.

Spójnia Ośno Lubuskie

10

17

17-14

7.

Promień Żary

10

14

18-14

8.

Ilanka Rzepin

10

14

10-8

9.

Błękitni Dobiegniew

10

13

14-16

10.

Lechia II Zielona Góra

10

11

14-21

11.

Orzeł Międzyrzecz

10

10

12-20

12.

MKS Nowe Miasteczko

10

9

14-20

13.

Błękitni Toporów

10

8

14-18

14.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

10

8

10-15

15.

Carina Gubin

10

7

6-17

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

10

6

6-25


 Kolejka 11 - 14-15 października 

Ilanka Rzepin                           2-1               Orzeł Międzyrzecz  14 października, 13:00
MKS Nowe Miasteczko       0-2              Spójnia Ośno Lubuskie  14 października, 15:00
Błękitni Toporów                      2-1               Lechia II Zielona Góra  15 października, 15:00
Carina Gubin                            0-3               Unia Kunice (Żary)  14 października, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą    1-1              Błękitni Dobiegniew  14 października, 15:00
Promień Żary                           1-2              Tęcza Krosno Odrzańskie  14 października, 15:00
Czarni Witnica                          2-2              Lubuszanin Drezdenko  14 października, 15:00
Czarni Żagań                            1-2             Łucznik Strzelce Krajeńskie  14 października, 15:00

Tabela po jedenastej  kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

11

30

35-12

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

11

28

20-5

3.

Czarni Witnica

11

20

19-13

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

11

20

19-14

5.

Czarni Żagań

11

19

19-10

6.

Lubuszanin Drezdenko

11

18

19-14

7.

Ilanka Rzepin

11

17

12-9

8.

Promień Żary

11

15

19-16

9.

Błękitni Dobiegniew

11

14

15-17

10.

Orzeł Międzyrzecz

11

13

15-21

11.

Lechia II Zielona Góra

11

11

15-23

12.

Błękitni Toporów

11

11

16-19

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

11

9

11-16

14.

MKS Nowe Miasteczko

11

9

14-22

15.

Carina Gubin

11

7

6-20

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

11

6

7-30


 Kolejka 12 - 21-22 października 

Orzeł Międzyrzecz                     2  - 0             Łucznik Strzelce Krajeńskie  21 października, 15:00
Lubuszanin Drezdenko              1 - 0              Czarni Żagań  21 października, 14:00
Tęcza Krosno Odrzańskie          2 - 2             Czarni Witnica  21 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew                   0 –-1             Promień Żary  21 października, 15:00
Unia Kunice (Żary)                    3 – 0             Celuloza Kostrzyn nad Odrą  21 października, 16:00
Lechia II Zielona Góra               4 – 1             Carina Gubin  22 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie        1 - 0            Błękitni Toporów  21 października, 15:00

T.Drozdowicz
Ilanka Rzepin                             1 – 0             MKS Nowe Miasteczko  21 października, 13:00


Tabela po dwunastej  kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

12

33

38-12

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

12

29

22-7

3.

Spójnia Ośno Lubuskie

12

23

20-14

4.

Czarni Witnica

12

21

21-15

5.

Lubuszanin Drezdenko

12

21

20-14

6.

Ilanka Rzepin

12

20

13-9

7.

Czarni Żagań

12

19

19-11

8.

Promień Żary

12

18

20-16

9.

Orzeł Międzyrzecz

12

16

17-21

10.

Błękitni Dobiegniew

12

14

15-18

11.

Lechia II Zielona Góra

12

14

19-24

12.

Błękitni Toporów

12

11

16-20

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

12

9

11-19

14.

MKS Nowe Miasteczko

12

9

14-23

15.

Carina Gubin

12

7

7-24

16.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

12

6

7-32


 Kolejka 13 - 28-29 października 


MKS Nowe Miasteczko  - Orzeł Międzyrzecz  28 października, 15:00
Błękitni Toporów  - Ilanka Rzepin  29 października, 14:00
Carina Gubin  - Spójnia Ośno Lubuskie  28 października, 14:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą  - Lechia II Zielona Góra  28 października, 14:00
Promień Żary  - Unia Kunice (Żary)  28 października, 14:00
Czarni Witnica  - Błękitni Dobiegniew  28 października, 14:00
Czarni Żagań  - Tęcza Krosno Odrzańskie  28 października, 15:00
Łucznik Strzelce Krajeńskie  - Lubuszanin Drezdenko  28 października, 14:00


 Kolejka 14 - 4-5 listopada 

Orzeł Międzyrzecz                   3 - 2      Lubuszanin Drezdenko  4 listopada, 13:00
Tęcza Krosno Odrzańskie        2 – 1     Łucznik Strzelce Krajeńskie  4 listopada, 13:00
Błękitni Dobiegniew                 2 – 2     Czarni Żagań  4 listopada, 14:00
Unia Kunice (Żary)                  2 -  1     Czarni Witnica  4 listopada, 14:00
Lechia II Zielona Góra            3  - 3      Promień Żary  5 listopada, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie     0 - 0     Celuloza Kostrzyn nad Odrą  4 listopada, 14:00
Ilanka Rzepin                          4 - 0      Carina Gubin  4 listopada, 13:00
MKS Nowe Miasteczko             0- 1       Błękitni Toporów  4 listopada, 14:00

Tabela po czternastej  kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

14

39

41-13

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

14

32

24-12

3.

Ilanka Rzepin

14

26

18-9

4.

Spójnia Ośno Lubuskie

14

25

21-15

5.

Czarni Witnica

14

24

23-17

6.

Czarni Żagań

14

23

25-13

7.

Lubuszanin Drezdenko

14

21

22-19

8.

Promień Żary

14

19

23-20

9.

Orzeł Międzyrzecz

14

19

21-25

10.

Błękitni Dobiegniew

14

15

17-21

11.

Lechia II Zielona Góra

14

15

22-28

12.

Błękitni Toporów

14

 

17-21

13.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

14

13

12-19

14.

MKS Nowe Miasteczko

14

12

16-25

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

14

9

10-34

16.

Carina Gubin

14

8

8-29



 Kolejka 15 - 11-12 listopada 

Błękitni Toporów                     2-0               Orzeł Międzyrzecz  11 listopada, 14:00
Carina Gubin                           1-2               MKS Nowe Miasteczko  11 listopada, 13:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą   3-1               Ilanka Rzepin  11 listopada, 13:30
Promień Żary                      4-0              Spójnia Ośno Lubuskie  11 listopada, 13:00
Krzysztof Dewo 25, Jacek Bartkowiak 30, Michał Pańko 68, Paweł Janik 79 (s)
Czarni Witnica                         3-2              Lechia II Zielona Góra  11 listopada, 13:00
Czarni Żagań                           1-3              Unia Kunice (Żary)  11 listopada, 14:00 (600)
Łucznik Strzelce Krajeńskie      1-0             Błękitni Dobiegniew  11 listopada, 14:00
Lubuszanin Drezdenko             1-2             Tęcza Krosno Odrzańskie  11 listopada, 14:00

Tabela po piętnastej  kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Unia Kunice (Żary)

15

42

44-14

2.

Tęcza Krosno Odrzańskie

15

35

26-13

3.

Czarni Witnica

15

27

26-19

4.

Ilanka Rzepin

15

26

19-12

5.

Spójnia Ośno Lubuskie

15

25

21-19

6.

Czarni Żagań

15

23

26-16

7.

Promień Żary

15

22

27-20

8.

Lubuszanin Drezdenko

15

21

23-21

9.

Orzeł Międzyrzecz

15

19

21-27

10.

Błękitni Toporów

15

17

19-21

11.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

15

16

15-20

12.

MKS Nowe Miasteczko

15

15

18-26

13.

Błękitni Dobiegniew

15

15

17-22

14.

Lechia II Zielona Góra

15

15

24-31

15.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

15

12

11-34

16.

Carina Gubin

15

8

9-31

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  
Maillista
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
  
Online: 4 odwiedzin: 3136002 top
Strona główna | Mapa | BIP |
© 2008 - 2017 Ośno Lubuskie. All rights reserved
Czas generowania strony : 1.23 sek.