Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
wtorek 26 września 2017 | imieniny obchodzi: Justyna, Łucja, Cyprian
INFORMACJE OGÓLNE
SAMORZĄD TERYTORIALNY
GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI
KONKURSY, RANKINGI 2006 - 2010
GOSPODARKA
GOSPODARKA ODPADAMI
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE
KULTURA
EDUKACJA
SPORT
MIEJSKI KLUB SPORTOWY " SPÓJNIA"
HISTORIA MIEJSCOWOŚCI
TURYSTYKA
ROZWÓJ SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO
DNI OŚNA
OŚNO LUBUSKIE - WIDZIANE Z LOTU PTAKA
LINKI DO STRON INNYCH URZĘDÓW I INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z REGIONEM
PKS, PKP
  Ogłoszenia drobne
czytaj »
Katalog firm
i stowarzyszeń
Tutaj na pewno znajdziesz firmę lub stowarzyszenia które działają w obrębie naszego miasta.
Wejdź sprawdź.


Zapraszamy
 
Pogoda w Ośnie Lubuskim
 









 
  
Terminarz rozgrywek - runda jesienna 2007/2008
  

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie

0-1

Tęcza Krosno Odrzańskie

Stal Sulęcin

2-3

Orzeł Międzyrzecz

Promień Żary

0-2

Czarni Żagań

Błękitni Dobiegniew

3-0

Leśnik Drezdenko

Celuloza Kostrzyn nad Odrą Bogusz (85)

1-2

Spójnia Ośno Lubuskie                D. Drozdowicz (70), Dobras (90)

Steinpol - Ilanka Rzepin

1-1

Czarni Witnica

Błękitni Toporów

2-0

Lechia II Zielona Góra

MKS Nowe Miasteczko

1-6

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

 

Tabela po pierwszej kolejce:

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Błękitni/Fadom

Nowogród Bobrzański

1

3

6-1

2.

Błękitni Dobiegniew

1

3

3-0

3.

Błękitni Toporów

1

3

2-0

4.

Czarni Żagań

1

3

2-0

5.

Orzeł Międzyrzecz

1

3

3-2

6.

Spójnia Ośno Lubuskie

1

3

2-1

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

1

3

1-0

8.

Czarni Witnica

1

1

1-1

9.

Steinpol - Ilanka Rzepin

1

1

1-1

10.

Stal Sulęcin

1

0

2-3

11.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

1

0

1-2

12.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

1

0

0-1

13.

Promień Żary

1

0

0-2

14.

Lechia II Zielona Góra

1

0

0-2

15.

Leśnik Drezdenko

1

0

0-3

16.

MKS Nowe Miasteczko

1

0

1-6

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie

3-1

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Lechia II Zielona Góra

3-1

MKS Nowe Miasteczko

Czarni Witnica

0-0

Błękitni Toporów

Spójnia Ośno Lubuskie

0-2

Steinpol - Ilanka Rzepin

Sylwester Kawczyński 10, Marcin Bacławski 27

Leśnik Drezdenko

7-1

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Czarni Żagań

0-0

Błękitni Dobiegniew

Orzeł Międzyrzecz

0-1

Promień Żary

Łucznik Strzelce Krajeńskie

5-0

Stal Sulęcin

 

Tabela po drugiej kolejce:

 

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Tęcza Krosno Odrzańskie

2

6

4-1

2.

Błękitni Dobiegniew

2

4

3-0

3.

Czarni Żagań

2

4

2-0

4.

Steinpol - Ilanka Rzepin

2

4

3-1

5.

Błękitni Toporów

2

4

2-0

6.

Lechia II Zielona Góra

2

3

3-3

7.

Promień Żary

2

3

1-2

8.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

2

3

5-1

9.

Leśnik Drezdenko

2

3

7-4

10.

Spójnia Ośno Lubuskie

2

3

2-3

11.

Orzeł Międzyrzecz

2

3

3-3

12.

MKS Nowe Miasteczko

2

3

4-3

13.

Czarni Witnica

2

2

1-1

14.

Błękitni/Fadom

Nowogród Bobrzański

2

0

1-6

15.

Stal Sulęcin

2

0

2-8

16.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

2

6

         2-9

 

 Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

 

Stal Sulęcin

2-3

Tęcza Krosno Odrzańskie

Promień Żary

1-1

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Błękitni Dobiegniew

0-0

Orzeł Międzyrzecz

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

0-1

Czarni Żagań

Steinpol - Ilanka Rzepin

2-1

Leśnik Drezdenko

Błękitni Toporów

3-1

Spójnia Ośno Lubuskie

MKS Nowe Miasteczko

0-7

Czarni Witnica

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

1-3

Lechia II Zielona Góra

Tabela po trzeciej kolejce

 

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Tęcza Krosno Odrzańskie

3

9

7-3

2.

Błękitni Toporów

3

7

5-1

3.

Steinpol - Ilanka Rzepin

3

7

5-2

4.

Czarni Żagań

3

7

3-0

5.

Czarni Witnica

3

5

8-1

6.

Błękitni Dobiegniew

3

5

3-0

7.

Promień Żary

3

4

2-3

8.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

3

4

6-2

9.

Orzeł Międzyrzecz

3

4

3-3

10.

MKS Nowe Miasteczko

3

3

4-10

11.

Lechia II Zielona Góra

3

3

4-6

12.

Błękitni/Fadom

Nowogród Bobrzański

3

3

4-7

13.

Leśnik Drezdenko

3

3

8-6

14.

Spójnia Ośno Lubuskie

3

3

3-6

15.

Stal Sulęcin

3

0

4-11

16.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

3

0

2-10

 

 

Kolejka 4 - 26 sierpnia

 

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

3-1

Lechia II Zielona Góra

Czarni Witnica

0-3

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Spójnia Ośno Lubuskie

3-0

MKS Nowe Miasteczko

Leśnik Drezdenko

2-2

Błękitni Toporów

Czarni Żagań

0-1

Steinpol - Ilanka Rzepin

Orzeł Międzyrzecz

3-3

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Łucznik Strzelce Krajeńskie

1-1

Błękitni Dobiegniew

Stal Sulęcin

0-6

Promień Żary

 

 

Tabela po czwartej kolejce

 

Lp.

Nazwa klubu

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Tęcza Krosno Odrzańskie

4

12

10-4

2.

Steinpol - Ilanka Rzepin

4

10

6-2

3.

Błękitni Toporów

4

8

7-3

4.

Czarni Żagań

4

7

3-1

5.

Promień Żary

4

7

8-3

6.

Błękitni Dobiegniew

4

6

4-1

7.

Błękitni/Fadom

Nowogród Bobrzański

4

6

7-7

8.

Spójnia Ośno Lubuskie

4

6

6-6

9.

Czarni Witnica

4

5

8-4

10.

Łucznik Strzelce Krajeńskie

4

5

7-3

11.

Orzeł Międzyrzecz

4

5

6-6

12.

Leśnik Drezdenko

4

4

10-8

13.

Lechia II Zielona Góra

4

3

5-9

14.

MKS Nowe Miasteczko

4

3

4-13

15.

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

4

1

5-13

16.

Stal Sulęcin

4

0

4-17

 

 

Kolejka 5 - 2 września

 

Promień Żary

3-1

Tęcza Krosno Odrzańskie

Błękitni Dobiegniew

2-0

Stal Sulęcin

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

1-2

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Steinpol - Ilanka Rzepin

2-0

Orzeł Międzyrzecz

Błękitni Toporów

0-3

Czarni Żagań

MKS Nowe Miasteczko

2-1

Leśnik Drezdenko

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

0-0

Spójnia Ośno Lubuskie

Lechia II Zielona Góra

-

Czarni Witnica

 

 

Najnowsze tabele wyników oglądaj na :

http://www.90minut.pl/liga.php?id=3372 

 

 Kolejka 6 - 9 września

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Czarni Witnica

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Lechia II Zielona Góra

Leśnik Drezdenko

-

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Czarni Żagań

-

MKS Nowe Miasteczko

Orzeł Międzyrzecz

-

Błękitni Toporów

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Steinpol - Ilanka Rzepin

Stal Sulęcin

-

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Promień Żary

-

Błękitni Dobiegniew

 

 Kolejka 7 - 15-16 września

 

Błękitni Dobiegniew

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

-

Promień Żary

Steinpol - Ilanka Rzepin

-

Stal Sulęcin

Błękitni Toporów

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

MKS Nowe Miasteczko

-

Orzeł Międzyrzecz

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

-

Czarni Żagań

Lechia II Zielona Góra

-

Leśnik Drezdenko

Czarni Witnica

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

 Kolejka 8 - 22-23 września

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Spójnia Ośno Lubuskie

Leśnik Drezdenko

-

Czarni Witnica

Czarni Żagań

-

Lechia II Zielona Góra

Orzeł Międzyrzecz

-

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

MKS Nowe Miasteczko

Stal Sulęcin

-

Błękitni Toporów

Promień Żary

-

Steinpol - Ilanka Rzepin

Błękitni Dobiegniew

-

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

 

 Kolejka 9 - 29-30 września

 

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

Steinpol - Ilanka Rzepin

-

Błękitni Dobiegniew

Błękitni Toporów

-

Promień Żary

MKS Nowe Miasteczko

-

Stal Sulęcin

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Lechia II Zielona Góra

-

Orzeł Międzyrzecz

Czarni Witnica

-

Czarni Żagań

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Leśnik Drezdenko

 

 Kolejka 10 - 6-7 października

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Leśnik Drezdenko

Czarni Żagań

-

Spójnia Ośno Lubuskie

Orzeł Międzyrzecz

-

Czarni Witnica

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Lechia II Zielona Góra

Stal Sulęcin

-

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Promień Żary

-

MKS Nowe Miasteczko

Błękitni Dobiegniew

-

Błękitni Toporów

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

-

Steinpol - Ilanka Rzepin

 

 Kolejka 11 - 13-14 października

 

Steinpol - Ilanka Rzepin

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

Błękitni Toporów

-

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

MKS Nowe Miasteczko

-

Błękitni Dobiegniew

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

-

Promień Żary

Lechia II Zielona Góra

-

Stal Sulęcin

Czarni Witnica

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Orzeł Międzyrzecz

Leśnik Drezdenko

-

Czarni Żagań

 

 Kolejka 12 - 20-21 października

 

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Czarni Żagań

Orzeł Międzyrzecz

-

Leśnik Drezdenko

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Spójnia Ośno Lubuskie

Stal Sulęcin

-

Czarni Witnica

Promień Żary

-

Lechia II Zielona Góra

Błękitni Dobiegniew

-

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

-

MKS Nowe Miasteczko

Steinpol - Ilanka Rzepin

-

Błękitni Toporów

 

 Kolejka 13 - 27-28 października

 

Błękitni Toporów

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

MKS Nowe Miasteczko

-

Steinpol - Ilanka Rzepin

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

-

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Lechia II Zielona Góra

-

Błękitni Dobiegniew

Czarni Witnica

-

Promień Żary

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Stal Sulęcin

Leśnik Drezdenko

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

Czarni Żagań

-

Orzeł Międzyrzecz

 

 Kolejka 14 - 3-4 listopada

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Orzeł Międzyrzecz

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Czarni Żagań

Stal Sulęcin

-

Leśnik Drezdenko

Promień Żary

-

Spójnia Ośno Lubuskie

Błękitni Dobiegniew

-

Czarni Witnica

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

-

Lechia II Zielona Góra

Steinpol - Ilanka Rzepin

-

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

Błękitni Toporów

-

MKS Nowe Miasteczko

 

 Kolejka 15 - 10-11 listopada

 

MKS Nowe Miasteczko

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański

-

Błękitni Toporów

Lechia II Zielona Góra

-

Steinpol - Ilanka Rzepin

Czarni Witnica

-

Celuloza Kostrzyn nad Odrą

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Błękitni Dobiegniew

Leśnik Drezdenko

-

Promień Żary

Czarni Żagań

-

Stal Sulęcin

Orzeł Międzyrzecz

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  
Maillista
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
  
Online: 2 odwiedzin: 3038807 top
Strona główna | Mapa | BIP |
© 2008 - 2017 Ośno Lubuskie. All rights reserved
Czas generowania strony : 0.34 sek.